У вівторок, 13 лютого, лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, незважаючи на хворобу, було викликано до Генеральної прокуратури і за безглуздими, абсурдними звинуваченнями заарештовано. Заарештовано ЛЮДИНУ, яка не злякалася кинути справжній виклик кримінально-олігархічному режиму Кучми, корупції, тіньовій економіці, присвятити своє життя боротьбі за побудову чесної, правової, демократичної України.

    Для нас немає жодних сумнівів у тому, що це вчинено за прямим наказом злочинця Кучми, який сьогодні перебуває у політичній агонії й усвідомлює, що його дні на посаді глави держави пораховані. Саме Юлія Володимирівна, працюючи віце-прем'єр-міністром, завдала найпотужнішого удару по фінансовій основі кримінального режиму, знешкодивши шляхи, за якими надходили тіньові кошти на користь Кучми та його «сім'ї», саме Тимошенко була й залишається найнебезпечнішим опонентом режиму, саме вона як один з лідерів об'єднаної демократичної опозиції змогла консолідувати зусилля для боротьби з деспотією Кучми.

    Леонід Кучма, який замовив викрасти й убити Георгія Гонгадзе, влаштувати загибель Вячеслава Чорновола, знищив демократію та права людини в Україні, остаточно став на шлях терору, політичного екстремізму, відвертого бандитизму.

Зважаючи на всі ті, злочини, які вчинив Кучма та його найближче оточення (медведчуки, пінчуки, суркіси, волкови, бакаі, азарови, Кравченки, потебеньки та ін.) проти народу України, демократії, прав і свобод людини, партія «Батьківщина» вважає кримінальний режим Кучми поза законом. Злочини Кучми не підлягають амністії і не можуть мати жодного виправдання. Про жодні гарантії «колишньому президенту Кучмі» не може бути й мови. Ми переконані, що Кучма обов'язково постане перед судом і зазнає заслуженого покарання.

    Але марно сподівається режим. Опозицію не злякати, не зламати. Вибір зроблено. Процес усунення президента-злочинця від влади має остаточний і незворотний характер. Партія «Батьківщина» разом зі своїми соратниками по Форуму національного порятунку докладе усіх зусиль, аби такий непотріб, як «кучма» та його бандитське оточення були назавжди зметеш з України. У ситуації безпрецедентної агресії режиму проти демократичної опозиції ми повинні ще тісніше зімкнути наші ряди й довести, що український народ може захищатися від злочинців.

    Свободу Юлі! Свободу політв'язням! Свободу Україні! Наша справа священна! З нами правда! З нами Бог! Ми переможемо, бо іншого шляху немає!


Партія «Батьківщина» 13 лютого 2001р.


4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

Злочинний режим поза законом!
ЗАЯВА ПАРТІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

5

š

Украинская баннерная сеть

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти