З копії документу під назвою "Протокол переговорів за результатами спільної діяльності з повернення концерну "Украгротехсервіс" боргів компанії "Ресурсімпекс" (КНР) на виконання контракту №11-003 від 30.04.93 р.", підписаного заступником генерального директора корпорації "Єдині Енергетичні системи України" Валерієм Фальковичем та першим заступником голови правління Українського державного концерну "Украгротехсервіс" Василем Мушком 29.09.1997 р., випливає, що першого заступника генерального директора ЄЕСУ Валерія Фальковича та члена правління корпорації Олександра Тимошенка заарештовано незаконно. Так вважають адвокати О. Тимошенка та В. Фальковича: Віктор ГОВОРУХА, Володимир КУТОВИЙ, Сергій ФЕДОРОВСЬКИЙ.

Як відомо, заарештованим інкримінується розкрадання державних коштів ще у 1993 році. Але з вищеназваного документу видно, що на час порушення кримінальної справи збитки державному концерну "Украгротехсервіс" покриті повністю. Більше того, з цього ж документу зрозуміло, що керівництво ЄЕСУ з власної ініціативи приклало максимум зусиль, аби не завдати збитків державній структурі і відшкодувати втрати, завдані непорядними зарубіжними партнерами. Тож на сьогоднішній день за даною справою, на переконання адвокатів В. Фальковича та О. Тимошенка, відсутній не тільки склад злочину з боку вищеназваних керівників корпорації, але й сам предмет злочину. Тому їх арешт і притягнення до кримінальної відповідальності виглядають нелогічними, абсурдними і незаконними.

До того ж, додають захисники, в процесі затримання та арешту Валерія Фальковича і Олександра Тимошенка, утримання їх під вартою, прокуратурою були грубо порушені елементарні права людини. При затриманні мало місце психологічне насильство: їх запросили до Прокуратури як свідків за іншою справою, змусили дати підписку про відповідальність за надання неправдивих свідчень, а потім заарештували (подібна практика заборонена у всьому цивілізованому світі, так само як і Верховним Судом України). Родичі затриманих не були повідомлені, адвокатам не дозволили досконало вивчати матеріали справи, зрештою заарештовані були просто позбавлені права на кваліфіковану юридичну допомогу з боку захисту.

За словами адвокатів, особливо прикро, що брутальне порушення прав людини є безпосереднім наслідком діяльності прокуратури - структури, що зобов'язана дбати про дотримання законності органами попереднього слідства. Саме така діяльність ганьбить Україну, її правоохоронні органи в очах світової громадськості.


Прес-служба партії "БАТЬКІВЩИНА"

Прес-служба Юлії ТИМОШЕНКО

4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

АДВОКАТИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ПРОТИ ОЛЕКСАНДРА ТИМОШЕНКА ТА ВАЛЕРІЯ ФАЛЬКОВИЧА ПОРУШЕНА АБСОЛЮТНО БЕЗПІДСТАВНО

5

š

Украинская баннерная сеть

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти