4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

5

А пропрезидетське лобі -- проти!


Поки народні обранці, які не забули про свій безпосередній обов'язок дбати про інтереси виборців, ухвалювали бюджет, інші групи впливу парламенту, які давно і небезпідставно йменуються кримінально-олігархічними, продовжили кампанію за відставку Олександра Турчинова з посади голови комітету з питань бюджету.

Про це в українській пресі вже сказано вдосталь. І з усього, що прозвучало, можна зробити однозначні висновки: по-перше, завдання по усуненню Турчинова з посади голови комітету отримано безпосередньо з вулиці Банкової, де дислокується адміністрація президента; по-друге, тільки усунення Турчинова з посади давало змогу заблокувати ухвалення бюджету й віддати бюджетні гроші на відкуп горезвісному адміністративному ресурсу. Тобто, люди, які прагнули відставки Турчинова, хотіли використати кошти лікарів, шахтарів та вчителів для приватних політичних цілей, як то: фінансування власних виборчих кампаній.

Однак голосування за проект постанови про відставку голови бюджетного комітету набрав тільки 126 голосів (очевидно, це й є число «президентської більшості»), показавши всю марність та безплідність ініціатив пропрезидентських фракцій. А Олександр Турчинов лише зміцнив свої позиції.

Сам пан Турчинова, незважаючи на спроби недоброзичливців організувати йому «імпічмент», перебував у доброму гуморі: «Практика показує, що за що б не бралися пропрезидентські фракції, у них ніколи нічого не виходить. Чи вони голосують за відставку голови комітету, чи грають у футбол, результат один: повне фіаско».

Як повідомлялося раніше, голову бюджетного комітету підтримали: Незалежна профспілка гірників України, Конфедерація вільних профспілок України, Громадське об'єднання «Антимафія», Спілка ошуканих вкладників, Союз шахтарів-інвалідів, інші громадські організації, а також ті політичні партії, що входять до блоку Юлії Тимошенко.

Зважаючи на те, що саме пропозиції Турчинова щодо збільшення бюджетного фінансування освітян, лікарів, шахтарів, чорнобильців, ошуканих вкладників та ін. лягли в основу бюджету-2002, буде цікаво дізнатися, хто ж саме голосував за його відставку:

Хто є Хто?

Голосували за відставку Турчинова, намагаючись сформувати «тіньовий бюджет»Голосували проти відставки Турчинова, підтримали соціальні пропозиції

Фракція СДПУ(о) В.Медведчук -- Г.Суркіс Фракція партії зелених України -- В.Кононов Група «Трудова Україна» В.Пінчук, С.Тигипко Фракція НДП О.Карпов Фракція «Демократичний союз» О.Волков Фракція УНР Ю.Костенко Фракція СПУ О.Мороз Фракція «Реформи-Конгрес» В.Пинзеник Фракція НРУ Г.Удовенко Фракція «Батьківщина» Фракція «Яблуко» М.Бродський Фракція КПУ П.Симоненко

315 мільйонів гривень -- учителям!

Окрім ухвалення проекту бюджету-2002 у першому читанні, Верховна Рада України, з ініціативи комітету парламенту з питань бюджету, прийняла закон про внесення змін до бюджету поточного року. Відповідно до цього закону, 315 мільйонів гривень спрямовано на підвищення заробітних плат вчителям загальноосвітніх шкіл з 1 вересня на 15%.


Цитата дня:

«Спроба відправити у відставку Олександра Турчинова -- чергова політична гра, яка користі нікому не додасть, але може дестабілізувати роботу парламенту...»

Юрій Костенко, лідер УНР. УНІАН


Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти

š