4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

5

Обережно: фальшивка!


Ліберальна в минулому газета «День» вмістила 16 листопада матеріал під заголовком «ОУН хоче бачити країну «без Мороза й Тимошенко». В ній цей сьогоднішній орган Медведчука й Суркіса з виразною зловтіхою повідомив: «Організація українських націоналістів у нашій країні» розпочала масову акцію проти «деструктивних та авантюристичних політичних угруповань» (до яких, звичайно ж, зараховано блоки демократичної опозиції).

Спішу заспокоїти читачів: доволі знана (хоч і не дуже впливова) ОУН, очолювана останнім президентом УНР «в екзилі» М.Плав'юком, тут ні до чого. Йдеться про малочисельну так звану «ОУН в Україні». За цією організацію -- жодного відомого політика. Та й усіх її членів можна розсадити на одній канапі. До того ж обізнані люди переконані: цю організацію (як і низку інших «ультранаціоналістичних» угруповань, як-от «Тризуб імені Степана Бандери») фінансує ніхто інший, як сам пан Медведчук, який у погоні за голосами виборців Західної України згадав раптом, що навіть його власний батько… був колись зв'язковим УПА!

Навряд чи це введе в оману обізнаного виборця, який добре пам'ятає: реально призначений КГБ адвокат Медведчук зробив свого часу все, аби запроторити за грати поета Василя Стуса. Але розрахунок іде на те, що багато наших виборців не мають вибору -- й споживають інформацію лише з державного телебачення й олігархічних газет.

Втім, непогано було б побачити й реакцію самого пана Плав'юка на зухвале використання його «фірмової марки». Чи вчинить літній пан з діаспори, який сьогодні палко підтримує блок В.Ющенка, так, як велить кодекс честі? Чи «проковтне» фальшивку, скеровану проти політичних конкурентів, так, начебто нічого й не сталося?

Поживемо -- побачимо.

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти

š