4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

5

10 листопада відбувся 1-й з'їзд Всеукраїнського об'єднання «Честь Батьківщини».


Появи організації офіцерів Прикордонних військ та представників інших силових структур -- то вимога часу. Потоки нелегальних іммігрантів, приплив наркотиків, небувалі масштаби контрабанди, нелегальне провезення зброї через територію України і тому подібні проблеми -- це щоденна реальність, яка вимагає кардинальних рішень. Влада злочинно замовчує ці проблеми і вважає за краще не помічати їх.

На з'їзд зібралися делегати з усієї України, представники молодіжної та юнацької ланок Всеукраїнського об'єднання «Честь Батьківщини», члени регіональних організацій, представники преси, ветеранських організацій тощо. З'їзд відкрив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, доктор наук, професор Валентин Сергійович Зубів. Його виступ був присвячений проблемам внутрішнього стану країни і ставлення до них діючої влади. Представники регіонів говорили про соціальне забезпечення військовослужбовців, про гострі проблеми прикордонної служби. З'їзд дійшов єдиного висновку: нинішній стан справ у державі вимагає невідкладного втручання.

Діюча влада з усією очевидністю ігнорує жалюгідну ситуацію у Збройних силах і Прикордонних військах України. Майбутні вибори поглинули увагу державних мужів без залишку. Та в країні існують конструктивні політичні сили й окремі політики, які діють згідно з вимогами часу. Це не ті, хто обіймає офіційні високі посади. Надії слід покладати на їхніх політичних опонентів.

Президія з'їзду ухвалила рішення нагородити лідера опозиції Юлію Тимошенко дипломом «За мужність і рішучість у відстоюванні громадянської позиції, виявлені в боротьбі з репресивним апаратом державної влади». Один із пунктів резолюції з'їзду свідчить: «…честь, гордість, гідність, порядність зобов'язують нас зайняти вірну громадянську позицію, а саме: з виборчим блоком Юлії Тимошенко -- до перемоги!»

Депутат Верховної Ради України, академік Михайло Павловський привітав делегатів з'їзду від імені Юлії Тимошенко і подякував їм за підтримку й активність у відстоюванні національних інтересів.

Нам лише здається, що раз ми не потрібні власній державі (читай: людям, котрі помилково представляють державу), то навряд чи хтось зазіхне на нас зі сторони. Та нам є що охороняти. І в нас є люди, готові захистити нас не лише від посягання зовнішніх недоброзичливців, але й від вітчизняної байдужості, користолюбства і злісного використання цілого народу у власних вузьких інтересах.

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти

š