Партійний  актив Миколаївської обласної  організації "ВО "Батьківщина" та керівний склад Миколаївської  обласної Ради  виборчого блоку  "ФНП" , від імені більше чім  сорока політичних та громадських об'єднань області (а це не менше 25000 жителів області), категорично засуджують дії антинародних угрупувань України, які під сценарій гаранта , продовжують спроби розколоти єдність в рядах демократичної опозиції !

    Саме так , а не інакше, ми сприйняли "заяву" маленької зграйки слабких людей , які  пішли на  зраду своїх соратників, своїх товаришів , своїх рідних та близьких, заради примарних обіцянок режимовських прихвоснів. Ми не обурені їх зрадою, нам просто їх  жаль - цих слабковірних , малодушних, "пересічних" лжелідерів. Життя само їх накаже , вірніше уже наказало. Їх  використають , витруть ними ноги, та викинуть на сміття - бо зрадники нікому не потрібні !

    Ми обурені іншим, а саме - підступними діями ворогів народу України, які продовжують не об'явлену війну проти власного народу. Скаженіють вони від люті : бо не зламали нашого лідера ; вони тремтять - бо пробуджуються  найкращі сини та дочки України; вони вдаються на щоденні підлоти - бо розплата за все вдіяне ними , не за горами. Ми попереджаємо антидемократичних реваншистів : якщо вони не зупинять свої  антинародні злочини то Форум національного порятунку  переросте у Фронт національного супротиву !

    Що стосується пари відщепенців - то кожному зрозуміло, такі заяви, це не що інше як  полукримінальна фальсифікація та спроба ввести в оману  громадськість Донеччини.

    По - перше. Якщо навіть припустити, що така заява  обговорювалась в партійному середовищі, то згідно Статуту, правомірність такої заяви  можна вважати лише при затвердженні на обласній конференції, при попередньому обговоренню в низових партійних організаціях. Отож згадуючи у своєму "пасквілі" про принципи демократичного централізму, заявникам необхідно для початку, його притримуватись, а не ігнорувати.

    По - друге. Ми вже неодноразово бачили з історії новітньої  політичної України, як невдахи-авантюристи низького пошиву (ловці за крохами з панського столу), на регіональному  і на центральному рівнях,  намагались  ввести в оману  громадськість, запросто розписуючись від імені та за весь народ України. Хоча народ як правило, чомусь і не чув про своїх "новоявлених вожаків-страждальців".  Так і на цей раз. Ну не вдається заробити справжній авторитет  в Донецькій обласній організації, що ж робити, не сьогодні так  завтра  усі взнають про професійну непригодність - вихід один, необхідно терміново "ретироваться", та ще й так, щоб все вигляділо зовсім з іншого боку,   щоб по дорожче потім продати свої шкурку . Так от, сценарій продажі своєї "шкурки" ( будучи закінченими циніками) наші Донецькі авантюристи задумали задовго до появи так званої "заяви". Ти бач  - за одну ніч взнали про "прозріння" заявників перші особи блоку "За єдину зраду" та прилетіли у Донецьк . Напевно заявники дуже відомі персони на Україні, якщо їм враз така шана ?!

    По - третє. Про оту саму згадану  заявниками "бюрократичну деспотичність" Виконавчого секретаріату.  Якби Виконавчий секретаріат партії з першого ж дня не поставив питання про сувору дисципліну, звітність та  виконання рішень З'Їздів, то будьте впевнені, що саме такі "борці за дем.централізм" давно б уже перетворили нашу партію в "клуб демагогів" і поставили б нашу партію в ряд чергової "пересічно-кишенькової партії" для забави гаранта, яких до речі уже не мало. Саме фіаско щодо спроб безкінечної демагогії, з боку заявників на протязі усього часу,  дуже образило наших заявників. Не вдалось розвести їм в партії м'якотілість та популізм. Перешкодив їм Виконавчий секретаріат приховувати  від однопартійців  Донеччини особисту не спроможність , безідейність та сприйняття партійної роботи виключно як "лоткову торгівлю". Зрозуміли, що скоро виженуть не тільки з керівних посад в обласній парторганізації але і взагалі з партії і вирішили випередити. Заявили.

    І четверте. Своєю заявою, вони відверто зрадили не тільки своїх колег по партії але і український народ.  Назвати усі  багатолітні стражданні, біди, поневічення , знущання  та фактичне кріпацтво над шахтарями Донеччини з боку режиму  -  " просто временными трудностями переходного периода" , це вже треба бути дійсно закінченими мерзотниками. Думається нам , що шахтарі Донеччини дуже швидку покажуть цим заявникам , що таке "трудности переходного периода" !

    Не варті вони того , щоб на них навіть звертати увагу. Багато честі. Виключити їх з партії, тай не тратити на цих зрадників час. І знаючи багатьох  партійних та громадських активістів Донеччини, запевняємо гаранта, Донецька обласна парторганізація , завжди була і буде невід'ємною частиною нашої партії.

    Ми переконані , та знаємо, що народ України здобуде перемогу. Прийде на нашу багатостраждальну землю спокій і достаток. Все більше і більше людей пробуджується від жахливого сну під назвою "геноцид".  Як би не противились антидемократичні виродки, слова нашого всенародного лідера Юлії Тимошенко стали бойовим гаслом сьогодення : "Україна, неодмінно стане квітучою, економічно незалежною державою. Ми прийшли. І ми це зробимо !". Хочеться лише додати "І ніхто, і ні що не в силі помішати народу України здобути мир домівкам , достаток у кожну хату !"

Ганьба зрадникам !

Слава  народу України !

Слава Форуму національного порятунку!

Слава Батьківщині !

Обговорено та затверджено на об'єднаних зборах партійного активу Миколаївського обласного відділення Форуму національного порятунку .

Протокол № 6 від 16.10.01р.


Керівник  Миколаївського обласного відділення Форуму національного порятунку    Р.О. Забзалюк

Бюро Миколаївської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

          ВІДКРИТИЙ  ЛИСТ

5

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти