Миколаївщина.

"… Сквозь пламя молний туч грозовых,

лежа по средине планеты,

смотрят мертвые в небо - веря в мудрость живых "

          Визначну акцію провели у Миколаєві у дні відзначення 10-ї річниці Незалежності обласні осередки партій "ВО "Батьківщина" та УНП "Собор".

          10-а річниця Незалежності співпала у Миколаєві із сумною  датою в історії міста: 60 років тому, 27 серпня 1941-го, фашистські окупанти розстріляли тут близько 4-х тисяч мирних жителів. Але не згадали про цю подію ні ліві - комуністи, соціалісти та селяни - , що мітингували напередодні у скверику в центрі міста, ні влада, яка провела низку гамірних та помпезних заходів. Відзначили трагічну дату загибелі своїх земляків ветерани 340-го мотострілкового полку, активісти обласних осередків партій "ВО "Батьківщина" та "Собор" та прості городяни, які зібрались на місці поховання на міському військовому кладовищі. У своїй проповіді священик наголосив, що досі о цій порі поминали полеглих городян лише прихожани храму, що діє на старому міському кладовищі і закликав дотримуватись православних традицій.

           Після молебну відбулася громадянська панахида.  До меморіалу полеглих миколаївці, ветерани, члени партій "Батьківщина" та "Собор" поклали живі квіти. Почесний караул військовослужбовців Миколаївського гарнізону відсалютував  пострілами. Теплі та по-військовому лаконічно слова пам'яті про полеглих на полях битв у Другій світовій та всіх інших війнах промовили: Роман Забзалюк один з лідерів обласної парторганізації "ВО "Батьківщина" та керівник обласного штабу виборчого блоку ФНП , В. П. Лялін, голова осередку партії УНП "Собор", В.Я. Власов член  Ради ветеранів 340-го мотострілкового полку,  гість із міста Севастополя , жителі міста Миколаєва. Виступаючі закликали громадськість не тільки зберігати пам'ять про загиблих захисників батьківщини від фашистсько-німецьких загарбників але і бути достойними їх пам'яті  та активно сприяти розбудові демократичної та незалежної держави. Миколаївці, які вперше приймали участь у такому заході, із слізьми на очах дякували організаторам за святу справу - збереження пам'яті про полеглих та відродження історичних традицій нашої Батьківщини.  Ветеранам  прибувшим на урочисту події було вручені пам'ятні подарунки , а після урочистої частини заходу - символічні фронтові сто грамів, спогади  під час яких  ветерани мали нагоду поспілкуватись з представника виборчого блоку Форум національного порятунку, отримати інформаційні матеріали підготовлені обласною парторганізацією "ВО "Батьківщина". Варто відмітити , що цей захід пройшов не як політична акція, а як шана загиблим воїнам .

      Молебень на військовому кладовищі став логічним продовженням тієї благодійної роботи, яку обласна парторганізація "ВО "БАТЬКІВЩИНА" та активісти "Собор" провели навесні, коли власними силами  впорядкували меморіал воїнів, полеглих у Кримській війні 1853-54 років і похованих у Миколаєві. Варто відзначити, що нині миколаївці із більшим розумінням сприймають конкретні громадські справи, аніж гамірні вуличні акції або "благодійництва" під щедрими патронатами … .

         І зовсім здивувало активістів організацій реакція на проведений захід деяких чиновників "у футлярах" ,  які не розібравшись , підняли галас "… а раптом там закликали до революції?! ". Ну що можна на це сказати. Добродії , а чи не варто без директив та планів , без помпезних підготовчих періодів, самим сходити до меморіалу  та просто покласти, особисто від себе, квіти на могили  загиблих. Можливо тоді ми скоріше усі разом порозуміємося ?!


Інформаційно-аналітичний центр Миколаївської обласної парторганізації.

4

3

Партій багато -

Батьківщина одна

          Визначну акцію провели у Миколаєві у дні відзначення 10-ї річниці Незалежності обласні осередки партій "ВО "Батьківщина" та УНП "Собор".

5

š

Украинская баннерная сеть

Опитування
Чи вважаєте Ви, що прийнятя Верховною Радою Земельного кодексу справді допоможе Україні вирішити проблеми власності на землю?

Так
Ні
Важко відповісти